مقالات

دیلایت سانتافه

نصب دیلایت سانتافه

امروز قصد داریم در مورد دیلایت سانتافه صحبت کنیم. ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در مسیر جاده‌ای مه‌آلود یا بارانی با خطای دید. ندیدن عابرین و یا برعکس ندیدن خودروی شما توسط عابر و راننده‌های دیگر روبرو شده باشید. در اینصورت حتما خطر جدی تصادف، تلفات جانی و خسارات جبران ناپذیر شما و عابرین و راننده‌های دیگر را تهدید خواهد کرد.

اگر برای افزایش ایمنی خودروی سانتافه خود و یا هشدار به عابرین در مسیرهای مه‌آلود حتی در روشنایی روز به دنبال آپشن یا چراغ قویتری هستید. خوب است بدانید که این محصول برای خودروی سانتافه در بازار موجود است. دیلایت سانتافه چراغ روشنایی در روز است. که می‌تواند مشکل شما در مسیرهای پرخطر، مه آلود و بارانی را برطرف کند.

دی لایت سانتافه

بسیاری از افراد و حتی خود ما نیز ممکن است با دیدن چراغ روشن خودروهای لوکس در روز تصور کنیم. که این تنها یک آپشن تزئینی در خودروست. و جنبه افزایش جذابیت و جلب توجه دارد. اما دیلایت با هدف دیگری تولید و روی خودروها نصب می‌شود. یکی از دلایلی که سبب شده امروز خودروسازان اصرار کنند. که حتما تولیدات جدیدشان دارای چراغ دیلایت باشد. افزایش آمار تصادفات است.

با نصب فابریک چراغ دیلایت سانتافه در واقع ایمنی خودرو افزایش می‌یابد. و خرید خودروی دارای دیلایت منطقی‌تر بنظر می‌رسد. چراکه برای راننده‌ها بیش از هر چیزی ایمنی خودرو با عابرین باید مورد توجه باشد.

دیلایت چیست ؟

دیلایت سانتافه همان چراغ ال ای دی است که جلوی خودرو نصب می‌شود. این چراغ در طول رانندگی روشن میماند. و تنها پس از خاموش شدن خودرو جریانش متوقف می‌شود.

دیلایت سانتافه قابل تنظیم است؟

همانطور که اشاره کردیم. دیلایت با هدف کاهش آمار تصادفات و افزایش ایمنی خودرو . و عابرین طراحی و روی خودرو نصب شده است. بنابراین هیچگونه کلید یا ریموتی برای کنترل دستی این محصول در نظر گرفته نشده است. مگر اینکه هنگام نصب محصول سیستم آن دستکار شود که اینکار را توصیه نمی‌کنیم.

عملکرد دیلایت سانتافه

برای اینکه چراغ دیلایت عمل کند یا روشن شود شما نیاز به استفاده از ریموت یا کلید ندارید. پس از روشن کردن خودرو چراغ دیلایت سانتافه بصورت خودکار روشن می‌شود. و دسترسی برای خاموش کردن آن وجود ندارد. پس از خاموش کردن خودرو جریان برق دیلایت نیز قطع می‌شود.

سانتافه دیلایت

چرا باید از دیلایت سانتافه در خودرو استفاده کنیم؟

 • عابرین با دیدن چراغ دیلایت خودروی سانتافه متوقف می‌شوند.
 • آمار تصادفات کاهش پیدا می‌کند.
 • در جاده‌های مه آلود خودرو قابل شناسایی خواهد بود.
 • کم مصرف است.
انرژی مصرفی دیلایت سانتافه

این محصول یکی از آپشن‌های کم مصرف خودروی سانتافه بشمار می‌رود. و کم‌ترین فشاری به باتری خودرو وارد نمی‌کند. باتوجه به اینکه چراغ‌های ال ای دی بکار رفته در محصول کم مصرف هستند.

مشخصات دیلایت

 • دیلایت فابریک دارای چراغ LED، سیم کشی سازگار با سیستم سیم‌کشی خودرو، سوکت فابریک.
 • نصب راحت.
 • گارانتی و خدمات پس از فروش یکساله.
 • روشن و خاموش شدن سیستم دیلایت همراه با استارت و خاموش شدن خودرو.
 • عدم دسترسی به تنظیم و کنترل چراغ‌ها جهت روشن یا خاموش کردن.
 • یکپارچه و سازگار با مه شکن داخل سپر.
 • قابل نصب با استفاده از دیاق‌های موجود در پکیج فابریکی.

Related Posts

۵ thoughts on “دیلایت سانتافه

 1. علی یار گفت:

  من دیلایت سانتافه نصب کردم کارشون خیلی تمیزه

 2. مهدی گفت:

  سلام دمت گرم

 3. ناصر گفت:

  دیلایت سانتافه خیلی خوشگل میشه

 4. مسعود گفت:

  چند نوع دیلایت سانتافه میشه نصب کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.